3 Maja 3/5 – Kadra

mgr Monika Rybus

Dyrektor przedszkola / logopeda

Ukończyłam Uniwersytet Łódzki Wydział Nauk o Wychowaniu o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia podyplomowe na kierunku: sztuka - plastyka z elementami grafiki komputerowej, oligofrenopedagogika oraz logopedia. Jestem nauczycielem mianowanym z wieloletnim stażem pracy. Pracowałam w placówkach publicznych - w szkole  i przedszkolu. Współpracowałam również z placówkami integracyjnymi. Prowadziłam zajęcia indywidualne z uczniem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz zajęcia z uczniami klas I - III w ramach projektu  ,,Marzenia do spełnienia - edukacja drogą do sukcesu Sochaczewa''. Pogłębiając swoją wiedzę oraz doskonaląc swoje umiejętności uczestniczyłam w różnych formach doskonalenia zawodowego organizowanych przez placówkę oraz WODN. Kontakt z dziećmi towarzyszył mi już w liceum, ponieważ ukończyłam Liceum Medyczne - kierunek opiekunka dziecięca. Jestem osobą pogodną, kreatywną, pełną pozytywnej energii, którą chciałabym przekazywać dzieciom. Lubię podejmować nowe wyzwania. Powierzone mi zadania wykonuję z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Chętnie poszukuję nowych pomysłów, nowoczesnych metod pracy z dziećmi. Staram się, aby zajęcia były ciekawe, pełne różnorodnych zabaw, co wpływa na wszechstronny rozwój dziecka. Moje zainteresowania obejmują szczególnie zajęcia manualne, a organizując dzieciom różnorodne zajęcia plastyczne i techniczne, mogę obserwować ich inwencję twórczą i bogatą wyobraźnię. Bardzo ważne jest dla mnie, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpiecznie i szczęśliwie. Każdy dziecięcy uśmiech daje mi wiele radości i poczucie spełnienia.

Grupa Misie

 

mgr Aleksandra Michalska

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia magisterskie w Mazowieckiej Wyższej Szkole Humanistyczno-Pedagogicznej w Łowiczu na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, a także studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o specjalności: Gimnastyka korekcyjna w wychowaniu fizycznym i zdrowotnym. Staram się również na bieżąco wzbogacać swój warsztat pracy, biorąc udział w szkoleniach, kursach i warsztatach metodycznych (m.in. Symultaniczno-sekwencyjna nauka czytania J. Cieszyńskiej, Wczesne czytanie z wykorzystaniem metody odmiennej I. Majchrzak, a także warsztaty plastyczne, rękodzielnicze, pedagogika zabawy, skuteczne metody motywowania). Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji. Lubię obserwować zmiany zachodzące u dzieci "z dnia na dzień". Ich postępy utwierdzają mnie w przekonaniu, że moja praca ma sens. Staram się prowadzić zajęcia w sposób ciekawy i odkrywczy. Zachęcam dzieci do wszelkich działań artystycznych, które nie tylko usprawniają ich motorykę, ale również rozwijają wyobraźnię. Radość i zadowolenie dzieci po proponowanych przeze mnie zajęciach są dla mnie motywacją do dalszej pracy.

mgr Martyna Piotrowska

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku: Pedagogika małego dziecka o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Obecnie poszerzam swoją wiedzę w zakresie terapii pedagogicznej. Uczestniczę również w kursach i szkoleniach dotyczących pracy nauczyciela w przedszkolu. Dzieci cenię za ich otwartość oraz szczerość. Moja praca przynosi mi wiele radości i powoduje uśmiech na twarzy. Z satysfakcją i dumą mogę obserwować codzienne postępy naszych przedszkolaków. Relacje z dziećmi staram się budować w atmosferze zaufania oraz bezpieczeństwa. Zależy mi na tym, aby dzieci w przedszkolu czuły się szczęśliwe. Moja praca opiera się na wielu metodach dobieranych w zależności od potrzeb dziecka. Podczas zajęć wykorzystuję tradycyjne, jak i nowoczesne metody nauczania stymulujące wszechstronny rozwój moich podopiecznych.

Grupa Smerfy

 

mgr Martyna Lis

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych i ekonomicznych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjat, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, licencjat, specjalność: ekonomia sektora publicznego oraz magister, specjalność: pedagogika wieku dziecięcego. Staram się poszerzać moją wiedzę pedagogiczną poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach metodycznych dotyczących pracy nauczyciela w przedszkolu.
Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji. Z zadowoleniem mogę obserwować postępy dokonywane przez dzieci każdego dnia. U przedszkolaków najbardziej cenię ich szczerość, uśmiech i spontaniczność. Zależy mi na tym, aby dzieci czuły się przy mnie bezpiecznie. Podczas pracy z moimi podopiecznymi zwracam uwagę przede wszystkim na ich indywidualne potrzeby i zainteresowania. Staram się, aby prowadzone przeze mnie zajęcia były dla przedszkolaków ciekawe i dawały im wiele radości.

Sylwia Kwasek

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Opis

Małgorzata Furmanik

asystent nauczyciela wychowania przedszkolnego

Małgorzata Furmanik

Sala zabaw

 

Marta Wojda

Manager sali zabaw

Pełnię rolę managera sal zabaw. Staram się, aby każdy nasz Gość poczuł się jak w domu. Moim priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo dzieci i dobre samopoczucie rodzica. Dlatego z pasją piekę ciasta, sprowadzam do sal zabaw nowości. Cały czas myślę jak sprawić, aby pojawił się uśmiech na każdej buzi. Służę pomocą i jestem otwarta na zorganizowanie każdej możliwej atrakcji.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, zawsze gotową by stawić czoła wyzwaniom. Lubię spędzać czas aktywnie, dlatego gdy mam chwilę dla siebie, biegnę na salę treningową.

Aleksandra Brodecka

Pracownik sali zabaw

Opis wkrótce.

Katarzyna Bakalarska

Pracownik sali zabaw

Opis wkrótce.

Instruktorzy

 

Maria Bobowska

instruktor języka angielskiego

Od zawsze moim marzeniem było pracować z dziećmi. Są bardzo wymagające, a ja lubię stawiać czoła wyzwaniom i przezwyciężać trudności. Moimi głównymi cechami są cierpliwość, empatia, tolerancja, optymizm i uczciwość. Mam aspiracje, aby zdobywać nowe doświadczenia i wiedzę poprzez uczestnictwo w różnych kursach i konferencjach dzięki czemu mogę poszerzyć moje umiejętności dydaktyczne.
Ukończyłam dyplomem Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Łowiczu pod patronatem Uniwersytetu Warszawskiego. W 2016 roku uzyskałam tytuł zawodowy: licencjat w Wyższej Szkole Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie. Obecnie poszerzam swoje kwalifikacje ba studiach drugiego stopnia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Iwona Grzegory-Gajda

instruktor judo

Jestem trenerem II klasy w dyscyplinie judo. Posiadam czarny pas 3 dan. Od 2005 roku jestem trenerką w Międzyszkolnym Klubie Sportowym „Zryw” Łowicz. Z dyscypliną związana jestem od 1993 roku. Byłam kilkakrotną medalistką Mistrzostw Polski. Z wykształcenia jestem nauczyciel wychowania fizycznego, menedżer sportu, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Prywatnie jestem żoną i matką małej Gai.
Społecznie jestem Radną Powiatu Łowickiego oraz członkiem Społecznej Rady Sportu w Urzędzie Miasta Łowicz. W 2017 roku zostałam wybrana Trenerem Roku powiatu łowickiego w plebiscycie „Dziennika Łódzkiego”. Interesuje się niemal wszystkimi dyscyplinami sportu, podróżami oraz teatrem.

Marzena Wojciechowska

religia

Ewelina Posłajko-Jędrachowicz

rytmika

Opis

Marta Stańczyk

zumba

Opis