Os. Bratkowice 2 – Kadra

mgr Monika Rybus

Dyrektor przedszkola / Logopeda

Ukończyłam Uniwersytet Łódzki Wydział Nauk o Wychowaniu o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia podyplomowe na kierunku: sztuka - plastyka z elementami grafiki komputerowej, oligofrenopedagogika oraz logopedia. Jestem nauczycielem mianowanym z wieloletnim stażem pracy. Pracowałam w placówkach publicznych - w szkole i przedszkolu. Współpracowałam również z placówkami integracyjnymi. Prowadziłam zajęcia indywidualne z uczniem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz zajęcia z uczniami klas I - III w ramach projektu ,,Marzenia do spełnienia - edukacja drogą do sukcesu Sochaczewa''. Pogłębiając swoją wiedzę oraz doskonaląc swoje umiejętności uczestniczyłam w różnych formach doskonalenia zawodowego organizowanych przez placówkę oraz WODN. Kontakt z dziećmi towarzyszył mi już w liceum, ponieważ ukończyłam Liceum Medyczne - kierunek opiekunka dziecięca. Jestem osobą pogodną, kreatywną, pełną pozytywnej energii, którą chciałabym przekazywać dzieciom. Lubię podejmować nowe wyzwania. Powierzone mi zadania wykonuję z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Chętnie poszukuję nowych pomysłów, nowoczesnych metod pracy z dziećmi. Staram się, aby zajęcia były ciekawe, pełne różnorodnych zabaw, co wpływa na wszechstronny rozwój dziecka. Moje zainteresowania obejmują szczególnie zajęcia manualne, a organizując dzieciom różnorodne zajęcia plastyczne i techniczne, mogę obserwować ich inwencję twórczą i bogatą wyobraźnię. Bardzo ważne jest dla mnie, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpiecznie i szczęśliwie. Każdy dziecięcy uśmiech daje mi wiele radości i poczucie spełnienia.

Grupa Biedronki:

mgr Monika Papuga

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Posiadam wykształcenie wyższe w kierunku pedagogiki przedszkolnej i edukacji wczesnoszkolnej a także z pedagogiki resocjalizacyjnej.
Praca jako nauczyciel wychowania przedszkolnego przynosi mi wiele satysfakcji. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi, zwracam uwagę na indywidualne potrzeby każdego z nich. Zawsze staram się, aby dzieci czuły się dobrze w przedszkolu. Ogromną radość daje mi możliwość oglądania jak kształtują się ich charaktery i rosną umiejętności. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Lubię swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną!
Prywatnie jestem mamą Natalki.

Joanna Skonieczna

Asystent nauczyciela wychowania przedszkolnego

Ukończyłam kurs- opiekunka dziecięca. Pracuje na stanowisku pomocy nauczyciela wychowania przedszkolnego od 3 lat. W grupie „Biedronek” wspieram nauczyciela w realizacji zajęć programowych, sprawuję pieczę nad dobrym samopoczuciem i bezpieczeństwem dzieci.
Praca w przedszkolu daje mi mnóstwo satysfakcji, radości i poczucie spełnienia. Jestem osobą komunikatywną, otwartą i zawsze uśmiechniętą.
W wolnej chwili spotykam się ze znajomymi, czytam książki i słucham ulubionej muzyki.

Grupa Pszczółki:

mgr Joanna Dzięgielewska

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie – studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na specjalizacji oligofrenopedagogika w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie. Jestem osobą optymistyczną i pozytywnie nastawioną do życia oraz innych ludzi, w szczególności do dzieci – ze względu na ich szczerość, otwartość i chęć poznawania świata. W kontaktach z najmłodszymi staram się kierować empatią – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swoich małych podopiecznych. Bardzo ważna jest dla mnie atmosfera – staram się być zawsze pełna ciepła i szacunku. Z wielką satysfakcją i dumą obserwuje codzienne postępy dzieci w różnych obszarach życia.

Magdalena Czubak

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach
na kierunku: Pedagogika o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Obecnie poszerzam
swoje kwalifikacje na studiach drugiego stopnia oraz poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach
dotyczących pracy nauczyciela w przedszkolu.
Praca z dziećmi jest nie tylko moim zawodem, ale przede wszystkim pasją, która każdego dnia
przynosi mi mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechami moich podopiecznych. Do każdego dziecka
podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego możliwości. Punktem wyjścia w moich relacjach
z dziećmi jest zbudowanie atmosfery zaufania i bezpieczeństwa, która jest wstępem do pracy
nad wszechstronnym rozwojem maluchów.
W życiu prywatnym jestem mamą 5 – letniego Kubusia.

Grupa Delfiny:

mgr Monika Jaros

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem nauczycielem z 7-letnim stażem pracy w przedszkolu. Ukończyłam edukację wczesnoszkolną i przedszkolną. Jestem osobą wesołą, otwartą, optymistycznie nastawioną do świata. Rozwijam u przedszkolaków ich indywidualne zainteresowania i zdolności, poprzez organizację ciekawych zajęć. Zwracam uwagę, aby przedszkolaki działały w atmosferze życzliwości i poczucia bezpieczeństwa. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji.
Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców i miłośniczką dobrej książki.

Sala zabaw

Marta Wojda

Manager sali zabaw

Pełnię rolę managera sal zabaw. Staram się, aby każdy nasz Gość poczuł się jak w domu. Moim priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo dzieci i dobre samopoczucie rodzica. Dlatego z pasją piekę ciasta, sprowadzam do sal zabaw nowości. Cały czas myślę jak sprawić, aby pojawił się uśmiech na każdej buzi. Służę pomocą i jestem otwarta na zorganizowanie każdej możliwej atrakcji.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, zawsze gotową by stawić czoła wyzwaniom. Lubię spędzać czas aktywnie, dlatego gdy mam chwilę dla siebie, biegnę na salę treningową.

Instruktorzy:

Maria Bobowska

Instruktor języka angielskiego

Od zawsze moim marzeniem było pracować z dziećmi. Są bardzo wymagające, a ja lubię stawiać czoła wyzwaniom i przezwyciężać trudności. Moimi głównymi cechami są cierpliwość, empatia, tolerancja, optymizm i uczciwość. Mam aspiracje, aby zdobywać nowe doświadczenia i wiedzę poprzez uczestnictwo w różnych kursach i konferencjach dzięki czemu mogę poszerzyć moje umiejętności dydaktyczne.
Ukończyłam dyplomem Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Łowiczu pod patronatem Uniwersytetu Warszawskiego. W 2016 roku uzyskałam tytuł zawodowy: licencjat w Wyższej Szkole Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie. Obecnie poszerzam swoje kwalifikacje ba studiach drugiego stopnia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Iwona Grzegory-Gajda

Instruktor judo

Jestem trenerem II klasy w dyscyplinie judo. Posiadam czarny pas 3 dan. Od 2005 roku jestem trenerką w Międzyszkolnym Klubie Sportowym „Zryw” Łowicz. Z dyscypliną związana jestem od 1993 roku. Byłam kilkakrotną medalistką Mistrzostw Polski. Z wykształcenia jestem nauczyciel wychowania fizycznego, menedżer sportu, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Prywatnie jestem żoną i matką małej Gai.
Społecznie jestem Radną Powiatu Łowickiego oraz członkiem Społecznej Rady Sportu w Urzędzie Miasta Łowicz. W 2017 roku zostałam wybrana Trenerem Roku powiatu łowickiego w plebiscycie „Dziennika Łódzkiego”. Interesuje się niemal wszystkimi dyscyplinami sportu, podróżami oraz teatrem.

Marzena Wojciechowska

Religia

Ewelina Posłajko-Jędrachowicz

Rytmika

Ukończyłam studia stacjonarne na Uniwersytecie Łódzkim Wydziału Nauk o Wychowaniu – kierunek Pedagogika: edukacja przez sztukę, a także na Uniwersytecie Warszawskim – Pedagogika ogólna i przedszkolna. Muzyka towarzyszyła mi od najmłodszych lat życia, dlatego ukończyłam Państwową Szkołę Muzyczną w Sochaczewie w klasie fortepianu. Zajęcia z dziećmi prowadzę od 8 lat w placówkach publicznych i niepublicznych. Prowadziłam, zajęcia z muzykoterapii, muzyczno – ruchowe , taneczne, sensoryczne, plastyczne, artystyczne, animacyjne. Na co dzień jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego jednego z przedszkoli miejskich w Łowiczu. Współpracuje z ŁOK, będąc pomysłodawcą i realizatorką projektów : ,, Folk – Art. – Dance” , a także ,,Muzyczne przygody z Panią Nutką” . Staram się ciągle doskonalić swoją wiedzę dlatego chętnie uczestniczę w wielu kursach, szkoleniach, warsztatach metodycznych, konferencjach dotyczących muzyki i wychowania przedszkolnego. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. Muzyka jest nieodzownym elementem mojej pracy, dlatego staram się zarażać tą pasją innych.

Marta Stańczyk

Zumba

Jestem absolwentką kierunku wychowania fizycznego ze specjalnością nauczycielską. Na codzień pracuję w szkole podstawowej jako nauczyciel wychowania fizycznego. Moją główną pasją jest taniec, dlatego też ukończyłam wiele kursów i szkoleń z tym związanych. Moim konikiem jest Zumba Fitness zajęcia, na których jestem wulkanem energii i zarażam swoim uśmiechem wszystkich uczestników. Jestem pogodną i zawsze uśmiechniętą dziewczyną, która ze wszystkich sił stara się zarażać swoją pasją do aktywnego i zdrowego stylu życia. Prywatnie uwielbiam fotografię i podróże.