Os. Bratkowice 2 – Kadra

mgr Monika Rybus

Dyrektor przedszkola / Logopeda

Ukończyłam Uniwersytet Łódzki Wydział Nauk o Wychowaniu o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia podyplomowe na kierunku: sztuka - plastyka z elementami grafiki komputerowej, oligofrenopedagogika oraz logopedia. Jestem nauczycielem mianowanym z wieloletnim stażem pracy. Pracowałam w placówkach publicznych - w szkole i przedszkolu. Współpracowałam również z placówkami integracyjnymi. Prowadziłam zajęcia indywidualne z uczniem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz zajęcia z uczniami klas I - III w ramach projektu ,,Marzenia do spełnienia - edukacja drogą do sukcesu Sochaczewa''. Pogłębiając swoją wiedzę oraz doskonaląc swoje umiejętności uczestniczyłam w różnych formach doskonalenia zawodowego organizowanych przez placówkę oraz WODN. Kontakt z dziećmi towarzyszył mi już w liceum, ponieważ ukończyłam Liceum Medyczne - kierunek opiekunka dziecięca. Jestem osobą pogodną, kreatywną, pełną pozytywnej energii, którą chciałabym przekazywać dzieciom. Lubię podejmować nowe wyzwania. Powierzone mi zadania wykonuję z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Chętnie poszukuję nowych pomysłów, nowoczesnych metod pracy z dziećmi. Staram się, aby zajęcia były ciekawe, pełne różnorodnych zabaw, co wpływa na wszechstronny rozwój dziecka. Moje zainteresowania obejmują szczególnie zajęcia manualne, a organizując dzieciom różnorodne zajęcia plastyczne i techniczne, mogę obserwować ich inwencję twórczą i bogatą wyobraźnię. Bardzo ważne jest dla mnie, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpiecznie i szczęśliwie. Każdy dziecięcy uśmiech daje mi wiele radości i poczucie spełnienia.

Grupa Papużki:

mgr Monika Papuga

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Posiadam wykształcenie wyższe w kierunku pedagogiki przedszkolnej i edukacji wczesnoszkolnej a także z pedagogiki resocjalizacyjnej.
Praca jako nauczyciel wychowania przedszkolnego przynosi mi wiele satysfakcji. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi, zwracam uwagę na indywidualne potrzeby każdego z nich. Zawsze staram się, aby dzieci czuły się dobrze w przedszkolu. Ogromną radość daje mi możliwość oglądania jak kształtują się ich charaktery i rosną umiejętności. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Lubię swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną!
Prywatnie jestem mamą Natalki.

Sandra Szymańska

Pomoc nauczyciela

Opis wkrótce.

Grupa Koliberki:

mgr Joanna Szczepara

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie – studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na specjalizacji oligofrenopedagogika w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie. Jestem osobą optymistyczną i pozytywnie nastawioną do życia oraz innych ludzi, w szczególności do dzieci – ze względu na ich szczerość, otwartość i chęć poznawania świata. W kontaktach z najmłodszymi staram się kierować empatią – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swoich małych podopiecznych. Bardzo ważna jest dla mnie atmosfera – staram się być zawsze pełna ciepła i szacunku. Z wielką satysfakcją i dumą obserwuje codzienne postępy dzieci w różnych obszarach życia.

Grupa Świetliki:

mgr Monika Jaros

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem nauczycielem z 7-letnim stażem pracy w przedszkolu. Ukończyłam edukację wczesnoszkolną i przedszkolną. Jestem osobą wesołą, otwartą, optymistycznie nastawioną do świata. Rozwijam u przedszkolaków ich indywidualne zainteresowania i zdolności, poprzez organizację ciekawych zajęć. Zwracam uwagę, aby przedszkolaki działały w atmosferze życzliwości i poczucia bezpieczeństwa. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji.
Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców i miłośniczką dobrej książki.

Sala zabaw

Marta Wojda

Manager sali zabaw

Pełnię rolę managera sal zabaw. Staram się, aby każdy nasz Gość poczuł się jak w domu. Moim priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo dzieci i dobre samopoczucie rodzica. Dlatego z pasją piekę ciasta, sprowadzam do sal zabaw nowości. Cały czas myślę jak sprawić, aby pojawił się uśmiech na każdej buzi. Służę pomocą i jestem otwarta na zorganizowanie każdej możliwej atrakcji.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, zawsze gotową by stawić czoła wyzwaniom. Lubię spędzać czas aktywnie, dlatego gdy mam chwilę dla siebie, biegnę na salę treningową.

Instruktorzy:

Iwona Grzegory-Gajda

Instruktor judo

Jestem trenerem II klasy w dyscyplinie judo. Posiadam czarny pas 3 dan. Od 2005 roku jestem trenerką w Międzyszkolnym Klubie Sportowym „Zryw” Łowicz. Z dyscypliną związana jestem od 1993 roku. Byłam kilkakrotną medalistką Mistrzostw Polski. Z wykształcenia jestem nauczyciel wychowania fizycznego, menedżer sportu, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Prywatnie jestem żoną i matką małej Gai.
Społecznie jestem Radną Powiatu Łowickiego oraz członkiem Społecznej Rady Sportu w Urzędzie Miasta Łowicz. W 2017 roku zostałam wybrana Trenerem Roku powiatu łowickiego w plebiscycie „Dziennika Łódzkiego”. Interesuje się niemal wszystkimi dyscyplinami sportu, podróżami oraz teatrem.

Marta Polańska

Zumba

Jestem absolwentką kierunku wychowania fizycznego ze specjalnością nauczycielską. Na codzień pracuję w szkole podstawowej jako nauczyciel wychowania fizycznego. Moją główną pasją jest taniec, dlatego też ukończyłam wiele kursów i szkoleń z tym związanych. Moim konikiem jest Zumba Fitness zajęcia, na których jestem wulkanem energii i zarażam swoim uśmiechem wszystkich uczestników. Jestem pogodną i zawsze uśmiechniętą dziewczyną, która ze wszystkich sił stara się zarażać swoją pasją do aktywnego i zdrowego stylu życia. Prywatnie uwielbiam fotografię i podróże.

Marzena Wojciechowska

Religia

Opis wkrótce.

Ewelina Posłajko-Jędrachowicz

Rytmika

Maria Dziedziela

Angielski