Sala zabaw w Łowiczu

Zapraszamy wszystkie dzieci do naszej Sali Zabaw. Chcieliśmy, by Sala Zabaw pozwalała Waszym pociechom dobrze i owocnie spożytkować energię, dlatego stworzyliśmy trzy oddzielne, zróżnicowane strefy. To Dziecko wybierze, co ma ochotę w tym momencie robić.

 

Nasze strefy

 

Kid

Strefa pełzających maluszków i tych trochę starszych to przytulna i bezpieczna przestrzeń odgrodzona płotkiem. Tam maluchy znajdą zabawki, miękkie klocki i poduszki. To świetne miejsce do stawiania pierwszych kroków!

Dreaming

To dwupoziomowa konstrukcja z przeszkodami wyposażona w trampolinę, zjeżdżalnie, mostki, kładki, ściany obrotowe, przejścia ruchome, labirynty i uwielbiany przez dzieci basen z piłeczkami.

Dreaming

To miejsce, w którym Wasze dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty manualne, artystyczne, sportowe, intelektualne oraz będą mogły dawać upust swojej wyobraźni, o co zadbają odpowiednio przeszkoleni animatorzy.

Kid

Kawiarenka ma być miejscem, w którym rodzice będą mogli odpocząć, ale też jednocześnie obserwować swoje pociechy. Bliskość miejsca zabaw spowoduje, że spędzicie ten czas razem ze swoimi pociechami i wszyscy będziecie usatysfakcjonowani.

Dreaming

 

 


 

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 17 – 20

Sobota – niedziela: 10 –20


 

Dla grup zorganizowanych (powyżej 10 osób) wstęp na jedną godzinę kosztuje 5 zł, a dwie godziny zabawy to 7 zł.

Dla opiekunów grupy kawa lub herbata gratis!