Filia nr 2 – Kadra

Grupa Tygryski

 

Patrycja Pałyga

Nauczyciel

Opis wkrótce.

Grupa Wiewióreczki

 

Angelika Konecka

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Opis wkrótce.

Patrycja Dudkowska

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Opis wkrótce.

Justyna Śnieguła

Pomoc nauczyciela
Jestem rodowitą gdańszczanką, która do Łowicza trafiła ponad 10 lat temu. Na co dzień jestem osobą pogodną o pozytywnym nastawieniu, konkretną, pełną energii, uśmiechu, empatii i cierpliwości. Bardzo lubię ład i porządek, dlatego cieszę się, że mogę pomagać i dbać o to w naszym oddziale.
Prywatnie mama trójki cudownych dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, czyli już trochę doświadczony rodzic, choć nadal zdarzają się chwilę kiedy coś mnie zaskakuje i uczę się nowych rzeczy. Uwielbiam gotować i piec, majsterkować, wczytywać się w dobry kryminał czy thriller. Relaksuję się podróżując, odkrywając nowe miejsca i wędrując po górskich szlakach razem z rodziną.

Instruktorzy

 

Iwona Grzegory-Gajda

Instruktor judo

Jestem trenerem II klasy w dyscyplinie judo. Posiadam czarny pas 3 dan. Od 2005 roku jestem trenerką w Międzyszkolnym Klubie Sportowym „Zryw” Łowicz. Z dyscypliną związana jestem od 1993 roku. Byłam kilkakrotną medalistką Mistrzostw Polski. Z wykształcenia jestem nauczyciel wychowania fizycznego, menedżer sportu, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Prywatnie jestem żoną i matką małej Gai.
Społecznie jestem Radną Powiatu Łowickiego oraz członkiem Społecznej Rady Sportu w Urzędzie Miasta Łowicz. W 2017 roku zostałam wybrana Trenerem Roku powiatu łowickiego w plebiscycie „Dziennika Łódzkiego”. Interesuje się niemal wszystkimi dyscyplinami sportu, podróżami oraz teatrem.

Marta Polańska

Zumba

Jestem absolwentką kierunku wychowania fizycznego ze specjalnością nauczycielską. Na codzień pracuję w szkole podstawowej jako nauczyciel wychowania fizycznego. Moją główną pasją jest taniec, dlatego też ukończyłam wiele kursów i szkoleń z tym związanych. Moim konikiem jest Zumba Fitness zajęcia, na których jestem wulkanem energii i zarażam swoim uśmiechem wszystkich uczestników. Jestem pogodną i zawsze uśmiechniętą dziewczyną, która ze wszystkich sił stara się zarażać swoją pasją do aktywnego i zdrowego stylu życia. Prywatnie uwielbiam fotografię i podróże.

Ewelina Posłajko-Jędrachowicz

Rytmika

Opis wkrótce.

Maria Dziedziela

Angielski

Opis wkrótce.